Chlapčenské saká

V tejto kategórii sa nenachádza žiaden produkt

Saká pre chlapcov

Každý malý nezbedník túži občas vyzerať štýlovo a moderne ako jeho ocino. Vyčarujte zo svojich synov rozkošných moderných gentlemanoch pomocou saká pre chlapcov. Detské sako môžete využiť na spoločenskú udalosť, ale aj na bežnú prechádzku po parku.
 

Nový detský trend obliekania

Výnimočnosťou saká pre chlapcov je jeho štýlový vzhľad a zároveň pohodlie, ktoré je potrebné pri detskom šantení. Vhodné sú pre každú vekovú skupinu od malých škôlkarov po veľkých školákoch. 

Hľadáte klasické chlapčenské sako na svadbu alebo významnú príležitosť? Neobávajte sa! Ponúkame vám široký výber kvalitných bavlnených sák pre deti rôzneho strihu, ktoré pôsobia elegantne a formálne. Horúcim hitom sú ležérne detské saká so športovým charakterom vhodné na bežné nosenie do školy či kina.

Pestrá paleta farieb a rôznych materiálov prináša potešenie detskému oku. Vyberte si z rôznorodých jemných farieb a farebných odtieňov. Karované, pásikavé alebo bodkované jemné vzory a k tomu prešívané vrecká, ktoré ozvláštnia celkový outfit.

Štýlový vzhľad dodajú kontrastné doplnky ako farebné gombíky či záplaty. Módny trend je tmavomodré chlapčenské sako s hnedými záplatami na lakťoch a zapínaním na gombíky a jeho slimový strih skvelo sedí na postave.
 

Nie len elegantne

Detské saká je možné nosiť pri každej príležitosti či už spoločenskej alebo na bežné nosenie. Stačí si len vybrať vhodný strih a skombinovať sako s ostatnými módnymi kúskami.

Červené sako s modrými záplatami a gombíkmi kombinujte s nohavicami a svetlomodrou košeľou. Okúzľujúci šmrnc dodá každému outfitu klobúčik.

Farebné chlapčenské sako s vreckami spolu s džínsami a bežným bielym tričkom vytvoria športový look a váš šibal bude neprehliadnuteľný.