Chlapčenské súpravy

V tejto kategórii sa nenachádza žiaden produkt

Komplety pre chlapcov

Hľadáte trendy kúsky pre svojich malých športovcov? Neviete si vybrať medzi praktickými vlastnosťami a štýlovým prevedeným? Ponúkame vám detské súpravy , ktoré splnia všetky vaše očakávania. Objavte teplákové súpravy, v ktorých sa budú vaši synovia cítiť ako profesionáli. 
 

Pohodlné športovanie

Široký výber bavlnených teplákových súprav uspokojí každého veľkého aj malého chlapca, ktorý miluje šport a pohybové aktivity. Inšpirujte sa svetovými športovcami a vyskladajte si športové outfity nie len na cvičenie, ale aj na bežné nosenie.

Vrchný diel teplákových súprav pozostáva z mikiny na zips alebo na klasické prevliekanie cez hlavu. Druhá časť sú nohavice na šnúrku či s elastickou gumou v páse. 
Klasický dizajn známy po celom svete alebo originálne kúsky s hravými a sýtymi farbami a vzormi.

Pestrá paleta farieb a nezvyčajných farebných kombinácií dodá každej detskej súprave potrebný štýl a šmrnc. Sú vyrobené z kvalitných a pohodlných materiálov, ktoré disponujú mnohými vlastnosťami potrebnými pri aktívnom športovaní. 
 

Celoročný módny odev

Pripravte svojich malých športovcov na celodennú zábavu bez prekážok s detskými súpravami, ktoré môžu nosiť na športové aktivity, počas hry na detskom ihrisku, ale aj doma ako domáci úbor.

Na letné šantenie ponúkame detské komplety vytvorené z trička a šortiek či dlhých nohavíc. V chladných mesiacoch vyskúšajte zateplené detské súpravy, ktoré udržia deti v teple.

Môžete ich kombinovať s inými kúskami. Samostatne tepláky s jednoduchým tričkom alebo zvlášť mikinu k džínsom, pričom vytvoríte nové a zaujímavé outifity. Dovoľte im zažiariť v detských kompletoch a ohúriť okoloidúci dav.