Dievčenské ponožky a pančuchy

26 produktov
-16%
gap
12,90 € 10,90 €
Bibloo.sk
Rýchly náhľad
gap
6,90 €
Bibloo.sk
Rýchly náhľad
gap
10,90 €
Bibloo.sk
Rýchly náhľad
-10%
gap
10,90 € 9,90 €
Bibloo.sk
Rýchly náhľad
gap
12,90 €
Bibloo.sk
Rýchly náhľad
gap
6,90 €
Bibloo.sk
Rýchly náhľad
gap
12,90 €
Bibloo.sk
Rýchly náhľad
gap
6,90 €
Bibloo.sk
Rýchly náhľad
gap
6,90 €
Bibloo.sk
Rýchly náhľad
gap
9,90 €
Bibloo.sk
Rýchly náhľad
gap
6,90 €
Bibloo.sk
Rýchly náhľad
puma
6,90 €
Bibloo.sk
Rýchly náhľad
+ Zobraziť viac

Detské ponožky a pančuchy pre dievčatá

Spĺňajú nielen ohrevnú funkciu, ale sú aj vhodným módnym doplnkom k rôznym štýlom odievania. Nosia sa v prechodnom jarnom i jesennom období, ako i v chladnejšom období zimy. Hlavne detské pančuchy obľubujú dievčatá skoro v každom veku, veľmi dobre sa kombinujú a  oni sa chcú predsa páčiť. Ponožky  sú vhodné na každodenné bežné nosenie.
 

Máme radi guľôčky a prúžky

Guľôčky sú momentálne na módnom výslní a milujú ich menšie dievčatá. V kombinácii bielych priesvitných pančúch s potlačou väčších čiernych guľôčok vyniknú pri každej špeciálnej i slávnostnej príležitosti, či do mesta alebo škôlky. Dievčenské ponožky sú módne tie s prúžkami, najčastejšie vo výraznej modrej farbe.
 

K sukničke i k šortkám

Dievčenské ponožky a dievčenské pančuchy si našli svoje miesto a dnes patria takisto k módnym trendom. Ponožky sú denným doplnkom odevu  každého dievčaťa, pančuchy sú určené k príležitostnému, ale takisto veľmi preferovanému odevnému doplnku.

Ponožky pre dievčatá poznáme vo viacerých módnych variáciách,  ako klasické ponožky, tak aj členkové, či ponožky balerínkového typu. Osobitnú kapitolu tvoria  podkolienky a nadkolienky, tie preferujú väčšie dievčatá. Patria k takzvanému mestskému štýlu, alebo štýlu old school. Vieme si ich predstaviť v kombinácii kratučkých šortiek alebo sukničky.

Podkolienky a  nadkolienky sú väčšinou v neutrálnych farbách bielej i čiernej farby, jednofarebné i so vzormi. Pri nadkolienkach vedú motívy mačičiek i iných zvieratiek, ktoré ich vhodne ozdobujú. Dievčenské  ponožky sú najčastejšie nosené k teniskám v rôznych vzoroch ako gulôčky, hviezdičky, srdiečka, prúžky , uplatnia sa tu aj leopardie vzory, motívy zvieratiek, nápisy, mená módnych návrhárov, športové značky ako napr. adidas alebo nike a pod. Farby sú pastelové, biele, či tmavšie neutrálne modré, hnedé a čierne odtiene, alebo jasné neónové farby ružovej, oranžovej a zelenej.

Dokombinujeme ich k džínsam, legínam, šortkám. Majú využitie na každý deň k vychádzkovým i k športovým aktivitám. Z teplejších materiálov na jeseň a zimu, na jar a leto z ľahších materiálov tu využijeme i ponožky neutrálnych farieb  balerínkového typu, do espadriliek, mokasín a balerín.

Detské pančuchy sú módne v bielej, svetlej  cukríkovo-ružovej i čiernej farbe. Tie svetlé tony s obľubou nosia malé slečny, čierna farba je prioritnou farbou väčšieho dievčaťa. Najčastejšie sú ako jednofarebné, ale aj ozdobené či už gulôčkami, zvieracími motívmi u tých malých dievčat. Doplnia krátku sukničku alebo šaty. Dievčenské pančuchy i dievčenské ponožky sú vhodným každodenným i príležitostným doplnkom.
 

TOP výrobcovia

Podkategórie
Filter