Dievčenské súpravy

1 produktov
adidas originals
34,90 €
Bibloo.sk
Rýchly náhľad
+ Zobraziť viac

Dievčenské súpravy a komplety

Využívajú ich hlavne dievčatá menšej vekovej kategórie, ale nájdu si aj svoje uplatnenie u tých vekovo starších dievčat. Malé dievčatá sa nám v nich priam predvádzajú a aj tu módni tvorcovia využili svoje kreatívne nápady. Zajmú nás predovšetkým svojim praktickým využitím a pohodlnosťou pri bežnom nosení.
 

Do mesta i na pláž

Dievčenské súpravy a dievčenské komplety sa nosia prevažne na jar a v lete. Na jar súpravu využijete ako tričko, či tuniku s krátkym, alebo trojštvrťovým, či dlhým rukávom v kombinácii dlhých, alebo trojštvrťových legín.  

V lete top, alebo kombinujeme s krátkymi šortkami, alebo sukničkou. Tuniku a šaty bez rukávov nosíme najčastejšie s trojštvrťovými legínami. Sú vhodné na voľné chvíľky, do mesta, na party alebo na pláž.
 

Čo poviete na Mickeyho Mousa

Malé dievčatá sa tešia veľkému záujmu o nosenie týchto druhov odevu, ako sú detské súpravy a detské komplety. Trendy udáva hlavne biela a žltá farba vrchného odevu ako je tričko alebo top. Bývajú dozdobené rôznymi vzormi v modrej, červenej i žltej farbe a najčastejšie používané sú vzory prúžkované, hviezdičky, srdiečka, alebo bodky.

Nosia sa nápisy, flitre a rozprávkové postavičky napr. Mickey Mouse. Spodná časť býva väčšinou farebne odlíšená od tej vrchnej časti a je najčastejšie modrej, červenej, žltej a čiernej farby. Väčšie dievčatá uprednostnia svetlé a pastelové tóny vrchnej časti odevu, ale aj tmavšie a žiarivé, výrazné farby.

Spodná časť  býva takisto prevažne farebne odlíšená od spodnej časti. Takisto je zdobená nápismi, flitrami a módne sú aj v prevedení známych svetových športových značiek. Dievčenské súpravy a komplety sú rôzne variabilné a zaručia vysokú pohodlie a určitý druh komfortu pri ich nosení.

TOP výrobcovia

Podkategórie
Filter

Dievčenské súpravy

Pridať skúsenosť
Vybrať dievčenskú súpravu nemusí byť vždy jednoduché. Pridajte vašu skúsenosť a pomôžte ďalším rodičom sa správne rozhodnúť.
E-mail nebude zverejnený