Mikiny a svetre pre bábätká

122 produktov
-25%
carters
28 € 21 €
Feedo.sk
Rýchly náhľad
-25%
carters
30 € 22,50 €
Feedo.sk
Rýchly náhľad
-25%
carters
30 € 22,50 €
Feedo.sk
Rýchly náhľad
carters
22,50 €
Feedo.sk
Rýchly náhľad
jacky
23,04 €
Feedo.sk
Rýchly náhľad
carters
26,20 €
Feedo.sk
Rýchly náhľad
120 produktov z 122 produktov
Ďalšie produkty
+ Zobraziť viac

Detské mikiny a svetre

Určite ako matka malého dieťatka riešite veľmi často oblečenie. Musí ho byť veľa, a zároveň je rýchlo malé. Výnimkou nie sú ani mikiny pre bábätká. Priznajme si, že chceme z malého drobca šviháka už od narodenia. Detské svetre a mikiny zrejme nikdy nevýjdu z módy. Mali sme ich radi my a majú ich radi aj naše ratolesti.
 

Mäkkučké a voňavé

Tiež sa občas prichytíte pri tom, ako vytiahnete zo skrine detské oblečenie a kocháte sa nad jeho jemnosťou a vôňou? Detské mikiny sú na to ideálne. Už sa tešíte ako to oblečiete svojmu drobcovi? Veľmi dobre viete, že táto mikina vydrží do najbližšieho kŕmenia. Preto už máte prichystanú ďalšiu. Trošku Vášmu špuntovi závidíte, že má viac oblečenia ako vy. Nehneváte sa, však? Veď čo už je väčším pokladom ako Vaše neviniatko? 
 

Mikiny pre bábätká - toto aktuálne letí

S kapucňou či bez nej. Zapínanie na zips, gombíky či cvoky. 100% bavlna to istí. Mikiny pre deti môžete nájsť vo veľkostiach od kojenca. Lemy s gumkou na rukávoch a v páse zaistia, že Vášmu svrčkovi nebude zima. Chcete mať z drobca macka s uškami? Alebo “drsňáka” v maskáčoch? Páči sa Vám jednofarebná klasika? Bude Váš novorodenec hviezdou? Obmedzení ste iba svojou predstavivosťou.
 

Elegantné svete pre bábätká

Detské svetre využije Vaša ratolesť vždy, keď sa leto poberie do večných lovíšť. Nie je to však iba otázkou ročného obdobia. Spájajú sa predovšetkým s eleganciou a nevšednými situáciami. Svetre so vzormi a kvetinami sú vhodné aj na bežné nosenie. Jednofarebné sa hodia na  špeciálne príležitosti.
Svetre pre bábätká môžete použiť už od jedného roka, napríklad na rodinné fotenie alebo návštevu. Váš drobec bude vždy vynikať. Svetríky pre bábätká môžete kombinovať s jednofarebnými nohavicami a topánočkami. Pokojne to môžu byť botasky. Každý bude dieťa považovať za elegantné, veď má sveter.

TOP výrobcovia

Podkategórie
Filter

Mikiny a svetre pre bábätká

Pridať skúsenosť
Vybrať mikinu alebo sveter pre bábätko nemusí byť vždy jednoduché. Pridajte vašu skúsenosť a pomôžte ďalším rodičom sa správne rozhodnúť.
E-mail nebude zverejnený