Obuv na prvé sväté prijímanie pre chlapca

7 produktov
Prvé sväté prijímanie je jednou z najvýznamnejších udalostí mladého života a preto sa je potrebné na túto príležitosť nielen vhodne obliecť, ale aj obuť. Štandardom sú u chlapcov poltopánky čiernych odtieňov, ktoré sa vďaka svojej elegancii dajú neskôr využiť tiež pre účasť na svadbe či inom spoločenskom podujatí. Pokračovať
40 €
Eobuv.sk
Rýchly náhľad
52 €
Eobuv.sk
Rýchly náhľad
26 €
Eobuv.sk
Rýchly náhľad
24,95 €
Eobuv.sk
Rýchly náhľad
52 €
Eobuv.sk
Rýchly náhľad
35 €
Eobuv.sk
Rýchly náhľad
45 €
Eobuv.sk
Rýchly náhľad
+ Zobraziť viac

Elegantná obuv pre chlapcov

Kresťanský život sa začína krstom, pokračuje prvým svätým prijímaním a ďalšími sviatosťami. V deň svätého prijímania prijímajú veriaci chlieb a víno. Čaká aj Vaše dieťa táto veľká, významná cirkevná udalosť? Už riešite čo bude mať oblečené a obuté? Doprajte mu pohodlnú obuv na prvé sväté prijímanie a zaručene prežije svoj veľký deň v pohodlí.
 

Elegantná chlapčenská obuv

Samozrejme, že pri tejto sviatosti musíme uvažovať o elegantnej obuvi.
Keďže dievčatá  sa rady parádia, chcú mať krásne biele šaty,  účes v štýle princeznej a jednoznačne  lodičky na podpätku ako ozajstné dámy. Majú bohatú možnosť výberu topánok primeraných ich veku. 

Chlapci to zvyčajne vnímajú rozdielne. “Mami, ale mne je jedno, čo budem mať obuté!” Preto by ste sa mali do toho „obuť“ vy, milé mamy, a vybrať svojmu synovi pohodlné, spoločenské topánky. 
 

Tvar, farba, materiál topánok

  • klasické čierne poltopánky, spoločenská obuv pre chlapcov 
  • čierna alebo tmavohnedá farba, hladký zvršok, lesklé alebo matné
    kožené, syntetické
  • hladká gumová podrážka  s mierne vyvýšeným podpätkom
  • možnosť zapínania:  šnúrky, suchý zips, pracka
     
 


Nie, že to bude len jednorázová záležitosť! 

Keď ste sa už toľko potrápili a snažili sa vybrať  vhodnú obuv na prvé sväté prijímanie pre chlapcov, tak nech ju využijú aj na iné udalosti. Mladý fešák sa v topánkach prvýkrát predvedie v kostole, a potom v nich môže  napríklad tancovať ako družba na svadbe.

Prípadne  budú vhodnou obuvou na rodinné oslavy, kde sa aj starí rodičia zaradujú zo svojho štýlového vnúčika. A čo tak presvedčiť ho, nech si ich obuje aj v prvý deň v novom školskom roku? V tomto prípade by bolo vhodné skombinovať elegantný štýl s mierne športovým.   
 
Nie je na škodu, ak sú chlapci od malička vedení aj ku klasike a elegancii.  V dnešnom freestylovom svete je to výnimočné. 

 

TOP výrobcovia

Podkategórie
Filter

Obuv na prvé sväté prijímanie pre chlapca

Pridať skúsenosť
Vybrať chlapčenskú obuv na prvé sväté prijímanie nemusí byť vždy jednoduché. Pridajte vašu skúsenosť a pomôžte ďalším rodičom sa správne rozhodnúť.
E-mail nebude zverejnený