Polodupačky

288 produktov
120 produktov z 288 produktov
Ďalšie produkty
+ Zobraziť viac

Polodupačky pre bábätká

Sú veľmi obľúbené medzi súčasnými aj budúcimi mamičkami. Ak neviete o čo ide, najlepšie si ich predstavíte ako polovica z klasických dupačiek. Tá spodná polovica. Polodupačky využijete hlavne kvôli jednoduchšiemu obliekaniu. Pri kojencoch je veľká výhoda v tom, že keď umaže vrchný diel, nemusíte hneď meniť celé.
 

Náhrada za dupačky

S polodupačkami máte vždy na výber. Môžete ich nakombinovať s vrchným dielom podľa toho, ako sa Vám páči. Sú veľmi pohodlné. Spodok je zakončený ponožkami ako pri klasických dupačkách. Máte istotu, že sa nebudú vyzliekať. Pás je široký a pružný. Preto nikde netlačí a Váš drobec sa v ňom bude cítiť pohodlne.
Moderné mamičky ich rady kombinujú s bodyčkami. Vyzerá to perfektne, vždy zakasané a nohy v teple. Obľúbi si ich Vaše škvŕňa pri plazení, prevaľovaní sa, hraní. Všetko ostane na svojom mieste a nadôvažok sa bude cítiť príjemne. A to predsa chceme, nie?  
 

Polodupačky ako pyžamo


Ak rady meníte zabehnuté stereotypy, toto Vám v tom pomôže. Spodný diel pyžama vymeňte za polodupačky. Za vyskúšanie nič nedáte.
 

Kvalitné polodupačky

Detské polodupačky nájdete v prevedení pre dievčatá, chlapcov a taktiež v neutrálnych farbách. Dievčenské sú červená, ružová, fialová so vzormi ako srdiečka, zvieratká, hviezdičky a princezné. Chlapčenské nájdete vo farbách modrá, zelená, čierna. Tu prevládajú vláčiky, autíčka, loďky a samozrejme aj superhrdinovia. Pokiaľ kupujete ešte pred narodením svrčka a neviete, či to bude chlapec alebo dievča, použite neutrálne - žltá a biela.  Vzory a obrázky sú vyhotovené tlačou. Buď čiastočne, alebo celopotlač. Tiež môžete nájsť vyšívané ornamenty. Tieto je lepšie kupovať osobne a zistiť, ako zasahuje výšivka z vnútornej strany. Dôležité, aby neškriabala.
Niektoré typy majú zapínanie na cvoky medzi nohami. Je to výhoda pri prebaľovaní. Z materiálu odporúčame 100% bavlnu. Väčšina z nich je takých, avšak nie všetky, treba na to dať pozor.
 

TOP výrobcovia

Podkategórie
Filter

Polodupačky

Pridať skúsenosť
Vybrať nemusí byť vždy jednoduché. Pridajte vašu skúsenosť a pomôžte ďalším rodičom sa správne rozhodnúť.
E-mail nebude zverejnený